Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد

مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد

دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر محمودرضا دلاور را به عنوان مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي، در حکم انتصاب دکتر دلاور آمده است:

 نظر به مراتب تعّهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت" مشاور رئیس و سرپرست دفتر همکاریهای علمی و بین المللی"منصوب می شوید.

امید است با اتکال به ایزد متعال، در جهت توسعه و تعمیق فعالیت های بین المللی گامهای مؤثری برداشته و در امور توسعه همکاری های علمی و آموزشی فیمابین دانشگاه و مراکز علمی کاربردی مشابه در سایر کشورها، همکاری مستمر با مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف رشد و گسترش فعالیّت های بین المللی در زمینه آموزش های عالی مهارتی،  برنامه ریزی برای پذیرش دانشجویان خارجی بویژه از کشورهای همسایه، برگزاری دوره های آموزشی کاربردی و مهارتی مشترک با دانشگاه های خارجی در ایران و سایر کشورها، عضویت در سازمان های بین المللی مرتبط به آموزش های علمی کاربردی، پایش تحولات، رویکردها و الگوهای نوین آموزش های علمی کاربردی در سایر کشورها اهتمام ویژه ای مبذول فرمایید.

موفقیت جنابعالی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله تعالی) از خداوند متعال خواستارم.

 

 


١٦:٠٢ - سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٢٦١٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٣١